המלצות

עדי בן ארצי

כסטודנטית לסיעוד תמיד היה לי חשוב ללמוד, לקחתי מספר קורסים להכנה לממשלתי במטרה לדעת, להבין ולהצליח.

הקורס עם אינה וצוות המרצים  הייתה חוויה מיוחדת ומלאת מכוונות לסטודנט ולצרכים הפרטיים של כל אחד ואחת מאיתנו, המרצים פתחו אופקים ללמידה שונה, וסגנונות ההוראה איפשרו למידה מעשירה מעניינת ופורה. היה מענה על כל שאלה, תהייה, או חוסר הבנה, לא הרגשתי לבד לרגע- משהו כה חשוב לפני בחינה כה עמוסה וקשה.

אלכסנדרה בושקו
אינה, שלום רב! רציתי להודות לך ולכל המרצים של הקורס שלך! בזכותכם סידרתי הכל בראש, הרגשתי בטוחה ורגוע במבחן ועכשיו אני בטוחה ב100% שעברתי אותו! המון המון תודה רבה! 💐💐💐💐💐❤️❤️❤️❤️❤️
רות דוידזון

אינה,

רק לעדכנך שעברתי את המבחן ממיין כמו גדולה. ספר שאלות אכן מאוד עזר והקל על הלמידה של "חומר יבש". קיבלתי 85, למדתי בדיוק 3 ימים למבחן. 

תודה 

מוחמד בלעום
אינה, בני ציון, חיפה
הכרתי את אינה נשר כמרצה בזמן לימודים שלי בבית הספר ובאותו רגע הבנתי שהיא בן אדם אשר ממש משקיעה את הידע ישר בתוך הראש שלך בעזרת השיטות וצורות של ההסברים שלה פשוטים ומובנים אפילו לילד. בעוד שנה, לקראת מבחן ממשלתי בסיעוד, ביררתי שיפתח קורס הכנה ליפני מבחן ממשלתי של אינה נשר בחולון. למרות המרחק, לכל פגישה עפתי כמו על הכנפיים. כל פעם לפני פגישה עם מרצים בקורס, הייתי מתכוננת ופוטרת שאלות שהיו בשבילי לא ברורות ואפילו קשות מזמן הלימודים. המרצים בקורס הכי המדהימים והכי ברורום והכי הנגישים בעולם: נינה פיטליק בפארמוקולוגיה, מיכאל ראשין בנשימה ונפרולוגיה, אינה נשר בקרדיולוגיה וכלי דם, אלכס לביטין בפסיכיאטריה... אחרי קשר עם אנשים כמוהם, הרגשתי ביטחון. ידעתי שאצליח. רוצה להגיד לכם תודה רבה על הכל השקעה בי, כי בסופו של דבר הצלחתי על הדרך. אני אחות מוסמכת במחלקת נוירולוגיה ומאוד אוהבות את העבודה שלי.
Eduard Tcarev
התחלתי ללמוד בקורס הכנה למבחן ממשלתי בסיעוד - אינה נשר התחלתי ללמוד בקורס מאז נובמבר 2019. כל שיעור היא הנאה גדולה. כל המרצים הם מקצועיים מאוד, מגלים בצורה מעניינת ומסבירים בצורה ברורה את החומר. בכל שיעור אנו מקבלים סיכומים מעולים בנושא. אך הדבר החשוב ביותר שהקורסים של אינה נשר מספקים לא רק ידע, אלא גם גישה לעבר המבחן הממשלתי, היכולת לשלב את הידע והביטחון.
חן ויקטוריה קרן מכלוף
רצוני להודות למורה אינה נשר על חווית ההוראה שהייתה לי איתה,על אווירת הלמידה , על אישיותה מעוררת ההשראה, על נועם ההליכות והכבוד כלפי הסטודנטים ועל ההמחשה שהביאה בכל שיעור מן השטח. אינה היקרה הינך בעיני מושא להערצה על היכולות הפנומנליות שלך ללמד, לעורר, לרגש ולתת בכל שיעור מחדש סערת מוחות שגורמת לכך שבלהט ושקיקה המתנתי בכל שבוע מחדש למוצא פיך בכל הרצאה. תודה רבה לך על הידע שהשרשת , על הכבוד והאדיבות ועל הערך המוסף של להיות אחות.. בעבורי את פלורנס נייטינגל-הגברת עם העששית בברכה ובהערכה
שרה
אינה, תודה רבה לך! הספר היה ממש מעולה!!
פרידמן יוליה
אינה וכל המורים. קיבלתי 80. תודה רבה להם על העזרה!!
רחל
קיבלתי בממיין 100. תודה לך. המלצתי עלייך לכל מי שאני מכירה!
אשרף
ללא שום קשר למבחן או לציון, האמת שיש לי דחף פנימי להודות לך, אינה, באופן אישי ומיוחד על כל ההרצאות וההשקעות. נהנתי מאות מכל ההרצאות עם כל ההסברים והציורים. סידרת לי הרבה דברים בראש וחידשת לי הרבה דברים כאבנים בסיסיים. ושוב מגיע לך הרבה תודות ובהצלחה לכולנו!
אורן נעה
חייבת לציין, החלטתי לעשות את המבחן הממיין כשבוע לפני המועד. היתי בלחץ. התקשרתי לאינה. אינה הביאה לי את הספר שאלות ואף נתנה לי את האפשרות לשאול אותה שאלות בזמן שלמדתי. קיבלתי 94. אז תודה, תודה, תודה על חוכמתך, טוב ליבך והציון הגבוה שהוא הרבה בזכותך.
סימה
אינה, אין עלייך. את מקסימה ומהממת. אני מודה לך מאוד. מה שאת עושה זה לא ברור מאליו, בכלל. תודה רבה רבה רבה. בשבילי זה נקרא מחנך שמוכן בכל זמן להיות בשביל תלמיד. למדתי ממך המון.
מדיה שפירו
אינה, שלום ברצוני להודות על ההכנה למבחן הממשלתי. הסיכומים מאוד מושקעים ומקצועיים, והידע בהחלט ישמש אותי להמשך הדרך. תודה. קיבלתי 87
עמירה
זוכה מי שיבחר ללמוד אצלך השראה!!! 😘😘❤️
כהן אביבה
כל מילה חקוקה באבן
Natalia Oreiro
עבדד אתה תותח !
Ahmed Jebreen
עבד מס 1 בתחום💥
Eli Solomon
כל מה שאינה אומרת זה קדוש! אין עליה!
יוליה ירושלימסקי
צוות הכי מדהים בעולם!
לירון נגר
אינוש, היית פשוט מדהימה וברורה והיה כל כך כיף להיות שוב תלמידה שלך.
גלינה לוקין
רציתי להגיד תודה לאינה על שיעור מדהים.אני עשיתי מבחן ממשלתי בספטמבר 2017.עברתי עם ציון 89. אבל לא היה בזמן הזה קורס הכנה של אינה.הכרתי אותה בתור מרצה מצויינת .עד עכשיו אני זוכרת את החומר שהיא לימדה.היום הגעתי רק בסוף השיעור, התחברתי לzoom על מנת לרענו את הידע (לא עובדת בתחום נוירולוגיה).הסבר היה כל כך ברור ולעניין.תודה רבה !!!!!
Kristina Lis
אינה מדהימה מדהימה מדהימה, אנושית, מקצועית , ממליצה בחום